Mateusz Wysocki

Współzałożyciel

Jego doświadczenie w opiece nad osobami starszymi sięga 2008 roku. Od tego czasu całkowicie poświęcił się sektorowi opieki. Nie stoi w miejscu i stale rozwija swoje umiejętności. Pomaganie innym sprawia mu ogromną przyjemność. W firmę Vitanas włożył całe swoje serce. Wdraża najnowocześniejsze rozwiązania i gromadzi zespół najlepszych specjalistów, aby zapewnić klientom najlepszą możliwą obsługę.

Kamila Bilska-Wabik

Kamila Bilska-Wabik

Dyrektor

Serce Vitanas. Świetnie zorganizowana, wszechstronna, zawsze gotowa do pomocy. Można o niej mówić w samych superlatywach.

Dagmar Haverkamp

Dagmar Haverkamp

Dyrektor Generalny

Konkretna, zawsze gotowa do działania, online 24/7 dni w tygodniu. Na każdy problem znajdzie rozwiązanie.

Dominika Grabowska

Dominika Grabowska

Bussines Development

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Świetnie radzi sobie z szybką realizacją projektów i wydaje nam się, że nigdy nie śpi.

Aneta Górzna

Aneta Górzna

Kierownik ds. rekrutacji

Kierownik ds. rekrutacji. Prawdopodobnie wie najwięcej o rekrutacji opiekunek. Świetnie zorganizowana. Ma "know-how" branży w małym palcu.

Sara Hajda-Kowalska

Sara Hajda-Kowalska

Specjalista ds. rekrutacji

Jej tempo pracy zaskakuje nas wszystkich. W pracy z klientami nie ma sobie równych. Dobra organizacja i wielozadaniowość to jej drugie imię.

Joanna Trefler

Joanna Trefler

Specjalista ds. rekrutacji

Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Kiedy widzimy Joannę w pracy, od razu poprawia nam się humor. Ze swoich obowiązków wywiązuje się wzorowo.

Karolina Wilk-Chłopek

Karolina Wilk-Chłopek

Specjalista ds. rekrutacji

Jest ekspertem w dziedzinie opieki nad osobami starszymi i doskonale pracuje pod presją. Uwielbiamy jej spokój i opanowanie.

Patrycja Grzęda

Patrycja Grzęda

Specjalista ds. rekrutacji

Spokojna i zrównoważona, a jednocześnie pracuje w zawrotnym tempie.

Izabela Brol

Izabela Brol

Specjalista ds. rekrutacji

Kiedy Izabela odbiera telefon, wszyscy możemy słuchać jej godzinami. Zawsze uśmiechnięta, empatyczna i pogodna.

Dominika Michalska

Dominika Michalska

Specjalista ds. rekrutacji

Niezawodna, uprzejma i zawsze można na nią liczyć. Angażuje się całym sercem w każde zadanie, które wykonuje.

Patrycja Strzeżek

Patrycja Strzeżek

Specjalista ds. rekrutacji

Jej zdolność do słuchania i zrozumienia potrzeb innych sprawia, że jest świetnym doradcą i wsparciem dla Opiekunek.

Monika Jakubowska

Monika Jakubowska

Specjalista ds. obsługi klienta

Jest kompetentną i niebywale troskliwą duszą. Wiele Opiekunek i Opiekunów stało się jej przyjaciółmi.

Klaudia Mrówczyńska

Klaudia Mrówczyńska

Młodszy specjalista helpdesk

Zawsze służy pomocą i wsparciem innym, niezależnie od sytuacji.

Aleksandra Popielarska

Aleksandra Popielarska

Specjalista ds. marketingu

Łączy kreatywność i analitykę jak nikt inny. Dba o wizerunek firmy każdego dnia.

Martyna Feszter

Martyna Feszter

Specjalista ds. kadr

Jej asertywność jest godna pozazdroszczenia. Konkretna, dobrze zorganizowana. Doskonale uzupełnia zespół.

Katarzyna Maruszak

Katarzyna Maruszak

Specjalista ds. kadr

Skarbnica wiedzy, na której zawsze można polegać.

Zuzanna Pawłowska

Zuzanna Pawłowska

Specjalista ds. kadr

Doskonale zorganizowana. Zarządzanie dokumentacją to dla niej czysta przyjemność.

Oktawia Gębala

Oktawia Gębala

Specjalista ds. transportu

Świetnie zna się na organizacji transportu. Wiemy, że nasze opiekunki zawsze dotrą bezpiecznie do klienta.

Historia firmy Vitanas

2005
2005

Historia VITANAS rozpoczyna się w 2005 roku, kiedy właśnie nastąpiło rozszerzenie UE na wschód i nowe możliwości wydają się być w zasięgu ręki. Marcin Wysocki studiuje w tym czasie w Niemczech i przygotowuje pracę dyplomową. Chce włączyć historyczny rozwój do swojej pracy, a jednocześnie wykorzystać nową wolność dla swojej przyszłości.

Temat jego pracy: "Zakładanie firm w trakcie ekspansji UE na wschód." Jego profesorowi, prof. dr Böckmannowi, podoba się pomysł i angażuje się w firmę.

2006
2006

Pojawiają się pierwsze sukcesy w znalezieniu pracowników i miejsc pracy. Mimo to Marcin Wysocki postanawia skupić się całkowicie na opiece domowej. Oznacza to, że będzie umieszczał tylko opiekunów, którzy opiekują się osobami starszymi i potrzebującymi pomocy, aby na starość nie musieli przenosić się do domu opieki.

2008
2008

Pomimo tego, że rynek był wtedy jeszcze całkowicie nieuregulowany i związanego z tym wyzwania, jakim była profesjonalizacja tej usługi, pozyskiwano coraz więcej klientów. Zespół został powiększony do 4 osób. Brat Mateusz Wysocki wzmocnił od tego momentu drużynę.

2010
2010

Pojawiają się pierwsze sukcesy w znalezieniu pracowników i miejsc pracy. Mimo to Marcin Wysocki postanawia skupić się całkowicie na opiece domowej. Oznacza to, że będzie umieszczał tylko opiekunów, którzy opiekują się osobami starszymi i potrzebującymi pomocy, aby na starość nie musieli przenosić się do domu opieki.

2011
2011

Koncepcja Pflegehelden® jest pełnym sukcesem. Z usług chce korzystać tak wielu klientów, że brakuje pracowników. Dotychczas firma współpracowała z kilkoma firmami opiekuńczymi z Europy Wschodniej. Aby poprawić tę sytuację, Marcin Wysocki zaangażował się bezpośrednio w Polsce wraz z Veritasem, a później z Mycare24.

2012
2012

Już kilka lat temu dostrzeżono potrzebę jak największej digitalizacji i automatyzacji procesów, aby móc oferować jeszcze lepsze usługi. Z tego powodu opracowano i wprowadzono w 2012 roku autorskie oprogramowanie, które łączy pracowników i partnerów oraz znacznie poprawia wydajność.

2019
2019

Rozwój grupy nie mógł być lepszy. Zawsze uczciwe i partnerskie podejście jest postrzegane jako siła napędowa sukcesu.

2020
2020

Po wielu trudnych latach w branży i chorobie ojca zapada decyzja o sprzedaży firmy i oddaniu jej w nowe, dobre ręce.

2021
2021

Rok 2021 był dla rodziny chyba najtrudniejszy z dotychczasowych. Na krótko przed przekazaniem Pflegehelden® nowym właścicielom zmarł Bogdan Wysocki.

Powstaje duża luka, którą po części może wypełnić tylko rodzina, która postanowiła kontynuować dziedzictwo VITANAS i Bogdana i rozwinąć je w jak najlepszą firmę.

2023
2023

Ten rok przyniesie wiele pozytywnych zmian w VITANAS, na które Wysoccy bardzo się cieszą, jednocześnie dziękując klientom i opiekunom za dotychczasowe zaufanie, jakim obdarzyli firmę.

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania

Najczęściej Zadawane Pytania

Szukasz możliwości zatrudnienia za granicą? Praca opiekunki w Niemczech jest interesującym zajęciem za godziwe wynagrodzenie. Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec to możliwość zdobywania nowych doświadczeń i mnóstwo satysfakcji płynącej z pomagania innym. Agencja opiekuńcza Vitanas24 od ponad dziesięciu lat zajmuje się profesjonalną opieką nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i niesamodzielnymi. Praca opiekunki osób starszych w Niemczech to zajęcie przynoszące wiele satysfakcji, ale jednocześnie wymagające i trudne. Dokładamy zatem wszelkich starań, by opieka nad osobami starszymi była dobrze wynagradzana i spełniała Twoje oczekiwania. Jeżeli lubisz pomagać innym i wiesz, że jest to Twoją życiową misją, nie czekaj – znajdź ogłoszenie pracy w Niemczech jako opiekunka i zacznij pracować już dziś.

Opiekunki w Niemczech, pracujące w naszej firmie, dobrze zarabiają i cieszą się godziwymi warunkami pracy. Wystarczy, że odszukasz interesującą Cię ofertę, zaaplikujesz na nią i wyjedziesz do pracy. Przekonaj się, jakie to proste.

Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech jest niezwykle pożądana i poszukiwana, zwłaszcza na rynku niemieckim. Dlatego warto skorzystać z tych warunków, wyjechać i przekonać się, jak ważna jest pomoc innym i przebywanie z drugim człowiekiem. Dodatkowo, otrzymasz za to atrakcyjne wynagrodzenie i zyskasz wiele satysfakcji z wykonywania codziennych obowiązków. Chcesz podjąć się opieki nad osobami starszymi w Niemczech? Jeśli jesteś osobą wrażliwą, empatyczną, cierpliwą, a przy tym obowiązkową, odpowiedzialną i sumienną, sprawdź nasze oferty i rozpocznij współpracę z agencją Vitanas24. Opieka nad osobą starszą wiąże się z wieloma wyzwaniami. Dlaczego zatem warto pracować w Niemczech jako opiekunka? Co zyskujesz?

 • Stabilne zatrudnienie - praca opiekunki wymaga przede wszystkim określonych cech osobowości, jak empatia czy wrażliwość. Jeśli zatem czerpiesz satysfakcję z pomocy innym, doskonale sprawdzisz się w tej roli, przy okazji zyskując pewne warunki pracy;
 • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju - opiekunki osób starszych w Niemczech to osoby wykwalifikowane i doświadczone, nieustannie zwiększające swoje kompetencje. Pracując jako opiekunka nieustannie pogłębiasz wiedzę zarówno z zakresu samej opieki nad seniorem, jak i chorób wieku starczego czy postępowania w trudnych sytuacjach;
 • atrakcyjne zarobki i możliwość poznania języka - opiekunka osób starszych w Niemczech to nie tylko godziwe wynagrodzenie, ale też wiele innych korzyści - możesz doskonalić swoje umiejętności językowe, a dodatkowo, uczestnicząc w codziennym życiu seniora, zyskujesz możliwość obserwowania kultury i obyczajów panujących w Niemczech.

Praca jako opiekunka w Niemczech daje możliwość wyjazdu do innego kraju, pracowania i otrzymywania zarobku lepszego niż w Polsce. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze dla klientów niemieckich, dlatego wyszukujemy najlepszych kandydatów i znajdujemy im pracę. Zatrudniamy tylko profesjonalne i doświadczone opiekunki, których misją jest opieka i pomoc drugiemu człowiekowi. Jeżeli należysz do takich osób, nie zastanawiaj się, tylko zaaplikuj do pracy opiekunki osób starszych w Niemczech. Na co możesz liczyć?

 • Zapewniamy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech;
 • oferujemy wysokie stawki wynagrodzenia;
 • mamy własne i sprawdzone oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, które są codziennie aktualizowane i sprawdzane przez koordynatorów na terenie Niemiec;
 • przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, organizujemy transport, a na miejscu zapewniamy opiekę niemieckich koordynatorów.

Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech jako opiekunka, bez trudu znajdziesz ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań: specjalne filtry pozwolą Ci określić poziom znajomości języka niemieckiego, liczbę pacjentów do opieki, listę chorób czy wysokość wynagrodzenia. W podjęciu ostatecznej decyzji pomoże Ci nasz koordynator, który skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania.

Już od ponad 15 lat z ogromną pomyślnością realizujemy założone przez siebie cele, które polegają na pomocy i opiece nad osobami starszymi. Oferujemy atrakcyjne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech, a złożenie aplikacji na stanowisko jest niezwykle proste. Wystarczy znaleźć interesującą ofertę, wysłać kandydaturę i czekać na odzew z naszej strony.

Jesteśmy firmą nastawioną na drugiego człowieka, zarówno na naszych klientów, jak i pracowników. Na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie, czyli osobę opiekującą się seniorami. W pracy opiekunki osób starszych doceniamy zaangażowanie, empatię i poświęcenie, za co godziwie wynagradzamy. Cały nasz zespół podchodzi indywidualnie do każdej osoby i dba o to, aby nikt nigdy nie został bez należytego wsparcia w kryzysowej sytuacji.

Oferujemy pomoc koordynatorów, do których możesz zadzwonić 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Nigdy nie zostawiamy naszych pracowników bez wsparcia i potrzebnej pomocy. Pomagamy również w wypełnieniu formalności dotyczących organizacji wyjazdu i warunków pracy. Dzięki nam spokojnie i bez stresu wyjedziesz do pracy jako opiekunka w Niemczech i wrócisz po okresie zatrudnienia. Nie zastanawiaj się - zadzwoń albo zaaplikuj, a skontaktujemy się z Tobą, tłumacząc wszystkie wątpliwości krok po kroku.

Nasze oferty pracy dla opiekunki w Niemczech są starannie dobierane i selekcjonowane, aby zarówno nasi pracownicy, jak i klienci mieli pewność, że trafiają w odpowiednie ręce. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zarówno jedna, jak i druga strona była zadowolona i dobrze ze sobą współpracowała.

Praca dla opiekunki w Niemczech jest stała i długofalowa, z tego powodu, że zapotrzebowanie na takie usługi cały czas wzrasta. Dzisiejszy tryb życia wpływa na to, że młodzi ludzie coraz częściej wyjeżdżają z rodzinnych domów, pozostawiając swoich bliskich samych, którym niejednokrotnie potrzebna jest opieka w Niemczech. Nasze nowe i aktualne oferty pracy powinny przyciągnąć wiele osób szukających pomysłu na przyszłość.

Nasza firma działa prężnie od ponad 15 lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, co będzie należało do obowiązków naszych przyszłych pracowników. W zależności od oferty wykonywane są usługi pielęgnacyjne, opieka nad domem czy po prostu opiekun jest codziennym wsparciem dla osoby potrzebującej i dotrzymuje jej towarzystwa.

Każda oferta pracy jest dokładnie opisana i szczegółowa, ponieważ chcemy, aby osoba miała jasność co do wykonywanych zadań. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub interesuje Cię jakaś propozycja i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, to zapraszamy do kontaktu, a chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.

Wystarczy, że przejrzysz nasze liczne oferty pracy i wybierzesz tę, która najbardziej Ci odpowiada. My zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Nasi koordynatorzy są dostępni 24 godziny 7 dni w tygodniu, po to, aby pracownicy czuli się zatroszczeni i nie musieli się niczym przejmować. Vitanas24 gwarantuje:

 • profesjonalną opiekę koordynatorów,
 • bardzo atrakcyjne i konkurencyjne zarobki;
 • ubezpieczenie;
 • bezpieczny przyjazd, zakwaterowanie i wyjazd.

Jeżeli masz doświadczenie w opiece nad starszymi ludźmi i jesteś osobą empatyczną, to mamy dla Ciebie pracę marzeń! Do każdej osoby chcącej znaleźć pracę podchodzimy indywidualnie, dlatego zadzwoń do nas, a chętnie wytłumaczymy wszystkie szczegóły i razem znajdziemy to, czego poszukujesz.

Jeśli szukasz pracy w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, Vitanas to doskonała firma, która zapewnia swoim pracownikom szereg korzystnych warunków zatrudnienia.

Jednym z najważniejszych jest regularne i terminowe wynagrodzenie. W Vitanas płatności za pracę są dokonywane do 15. dnia każdego miesiąca, za przepracowany poprzedni miesiąc, co zapewnia pewność finansową pracownikom. Wypłaty są dokonywane w euro lub w złotych, co jest dodatkowym udogodnieniem dla opiekunek i opiekunów.

Vitanas zapewnia także pełną obsługę formalną, w tym kartę EKUZ i dokument A1, które są niezbędne do pracy w Niemczech. Ponadto, na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, firma udostępnia swoim pracownikom polisę ubezpieczeniową Allianz, oraz ubezpieczenie OC.

Dodatkowo, Vitanas rezerwuje i opłaca transport z góry, co jest dużym udogodnieniem dla opiekunek i opiekunów wyjeżdżających na zlecenie, którzy nie muszą martwić się o organizację swojego przejazdu.

Vitanas - agencja dla opieunek osób starszych w Niemczech to firma, która dba o swoich pracowników, zapewniając nie tylko stabilność finansową, ale także wsparcie formalne i organizacyjne, co przekłada się na komfort pracy i życia. Jeśli interesuje Cię praca w opiece nad osobami starszymi w Niemczech, agencja Vitanas spełni Twoje oczekiwania.

Trwa ładowanie...